Skip Navigation
 

 
Bądź na bieżąco!
Gazetka - FitFactory
 

Twój email: 

Opisy zajęć

Profesjonalny Fitness Club - Aerobik, Step, Pilates, TBC, BPU...


ZUMBA - to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo po zajęciach.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.
Jest EFEKTYWNA!!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

.

TBC (Total Body Condition) - zajęcia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Wykorzystuje się przybory: step, hantle. Zajęcia zapobiegające osteoporozie jednocześnie poprawiające ruchomość w stawach, szczególnie barkowych. Zajęcia dla osób początkujących jak i średnio zaawansowanych.

.

TABATA
Intensywny trening interwałowy, składający się z kilku rund, gdzie jedna runda Tabaty to 20sekund intensywnych ćwiczeń przedzielonych 10sekundami przerwy - całość powtórzona 8 razy. Podczas zajęć wykonywane są różne ćwiczenia: przysiady, wypady, wyskoki, pompki, brzuchy. Zadyszka na zajęciach nie jest czymś obcym. Dzięki swojej intensywności - Tabata to jeden z formatów zajęć, który w najszybszym czasie spali Twoją niechcianą tkankę tłuszczową oraz wzmocni mięśnie całego ciała. Zajęcia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dzięki tzw. "długowi tlenowemu" który powstaje podczas zajęć, uczestnicy nie tylko spalają kalorie podczas trwania treningu ale co najważniejsze - przyspieszona przemiana materii utrzymuje się jeszcze długo po jego zakończeniu.

.

Fat Burning
Zajęcia aerobowe szczególnie ukierunkowane na optymalne spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia prowadzone są w umiarkowanym tempie, polegają na łączeniu prostych kroków w układ choreograficzny który przeplatany jest ćwiczeniami wykonywanymi również w tempie aerobowym. Układ choreograficzny powtarzany jest kilkakrotnie dzięki czemu poprawia koordynację i pamięć ruchową. Trening wspaniale spalający tkankę tłuszczową. Zajęcia dla wszystkich.
.

BPU
Zajęcia ukierunkowane na modelowanie i wzmacnianie dolnych partii ciała (Brzuch, Pośladki, Uda). Wzmocnienie tych partii mięśniowych jest warunkiem lepszej stabilizacji kręgosłupa, poprawia sylwetkę. Zajęcia dla wszystkich.

.

 


 
 
« powrót|drukuj